Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie potrafię schudnąć POMOCY ! ! !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-29, 18:48   #427
jezozwierzyk
Zadomowienie
 
Avatar jezozwierzyk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 055
GG do jezozwierzyk
Dot.: Nie potrafię schudnąć POMOCY ! ! !

hej dziewczyny
Ja raczej sama z siebie nie mam co komu doradzić, po prostu jem bardzo mało, tak mi już zostało i nie umiem inaczej .. Spowolniłam sobie tym metabolizm i nie mam pomysłu jak go teraz ruszyć...
Adriana - przyłączam się w dalszym remoncie , u nas zrobiony już mały pokoik córki, salon i przedpokój - w przedpokoju właśnie mam płytki położone w karo, które sami kładliśmy. Od jutra remont w sypialni, dziś opróżniałam sypialnie wynosząc nasze rzeczy i klamoty, ubrania z szafy itp, wynosiłam kartony z książkami które były w skrzyni łóżka i zrobiłam chyba z 20 kursów do piwnicy , potem odkręcałam listwy, czyściłam rurki od ogrzewania, pod listwami, ściany, odstawiałam meble i za meblami sprzątałam. Jutro idę do pracy i mój TŻ będzie z teściem tam działać, więc chłopaki nie będą sprzątać .
Za to teraz żeby sie doprawić wciągnęłam chipsy i piję piwo z sokiem , ale od jutra obiecuję poprawę, to ten czas żeby wziąć się za siebei na lato wyglądać super .

Pokaże wam kolor do sypialni jaki kupiłam, nikomu się nie podoba bo niby za ciemny, ale chce pokój zmniejszyć optycznie, po za tym meble mam rude - olcha i takie chce mieć panele więc chyba będzie ładnie.

Link do kolorku:
http://www.twojeinspiracje.com/pics/...b125ac7ba9.jpg
jezozwierzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując