Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wybielanie zębów- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 21:47   #8
Ca69
Raczkowanie
 
Avatar Ca69
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Cytat:
Napisane przez kalija Pokaż wiadomość
Mogłabyś podać link do sprzedawcy allegro, u którego zamawiałaś preparat u koleżanki? Bedę wdzieczna
Pastę podtrzymującą efekt też zamawiasz na all? Jeśli tak to tez proszę o link (chodzi mi o zaufanego sprzedawce)


a tak na marginesie, ile kosztuje (mniej więcej) wykonanie samych wkładek na żel u dentysty?


Pozdrawiam
Hej,

http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1665716

Paste również zamawiam na all u tego samego Pana u ktorego zamawialam dla siebie żel i dla koleżanki , ten Pan sprzedaję sprzęt stomatologiczny, i wszystkie specyfiki związane ze stomatologią , w tym żele wybielające , środki na nadwrażliwość itd itp ... także są to środki orginalne, legalnego pochodzenia.

Co do wkładek to nie wiem czy mi uwierzysz ale ... płacąc za zabieg 1900 zł
1200 zl to same nakładki na zęby

Fakt faktem takie wkładki robione, są idealnie dopasowane do twoich ząbków
(bo robią je za pomocą odlewu z twoich zębów) i nie czuć ze coś masz w buzi więc spokojnie sobie z nimi spisz ... ale wiedząc ze mozesz miec równiez wkładki z allegro za 50 zl a 1200 zl w kieszeni to troszke boli

Do tych wkladek dopasowanych uzyjesz mniej żelu, do tych z allegro więcej bo one są uniwersalne a wiadome że nie każdy ma taką samą szczene

Jesli "bolą" cię zęby przy piciu zimnych napoi , przy wbiciu zębów w coś zimnego , jedzeniu soczystego twardego jabłka to polecam do wybielania stosowac również ten środek na nadwrażliwość ( równiez dostepny na aukcjach tego Pana) , ponieważ podczas wybielania twoje ząbki stają się wrażliwe i pozniej na przykład wciągając zimne powietrze, bądź nawet przy rozmowie możesz czuć przeszywający ból- własnie nadwrażliwość.. pozniej on mija.

Jakby co to sluze dalej pomocą

Pozdrawiam
Ca69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując