Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Firma 'POSTQUAM' ????
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-22, 08:37   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Firma 'POSTQUAM' ????

Witam!
ja rowniez mam wieloletnie doswiadczenie w zawodzie fryzjera
ale nigdy nie probowalam zamawiac materialow bez konkretnego ich wyprobowania(probki ,szkolenia), gdyz czesto mozna sie rozczarowac ich dzialniem, czesto oczekujemy czegos innego niz sie spodziewamy, a pzredewszystkim mozemy wydac niesluszna opinie o firmie, ktorej tak naprawde nie znamy
ja jestem edukatorem i mam stycznosc z wieloma fryzjerami i pzrypadkami, ze wlasnie zamowiono towar i pracowano na nim i nie bylo zadowolenia z dzialania , poniewaz , czasem wydaje nam sie ze majac wieloletnie doswiadczenie , nic juz nas nie moze zaskoczyc, a jednak kazda firma ma swoje "kruczki"... czasem inaczej sie naklada farbe , czasem inaczej dozuje pianke...itd.. po wyjasnieniu i naocznym sprawdzeniu czesto zmieniamy zdanie, ale nie znaczy to ze musimy je zmienic

ja rozczarowalam sie dzialniem produktow firm , ktore maja dla niektorych bardzo wysoka klase, dla mnie nie byly wystarczajaco lagodne dla wlosa, ale kazdy ma inne oczekiwania i wymogi
ja tez jestem fanem jednej....no moze dwoch firm, ale zdarza sie ze trafie na jakis produkt innej firmy , ktorych teraz na rynku fryzjerskim jest bardzo duzo, ktory absolutnie mnie oczaruje
dlatego polecam absolutnie skozrystanie ze szkolen kilku firm, wtedy bedziecie mieli jakies porownanie
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując