Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-20, 11:06   #2024
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz. 62

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja zamówienia dla mamy z tym zestawem nie odbieram, składane 9 grudnia o 15 nadal nie wysłane, ja się będę bić o moja reklamację ale to był mój ostatni zakup u nich albo daja mi inne zapachy żeli niż mają być albo nie dosyłają mega ważnej dla mnie rzeczy a w sumie dwóch bo to zestaw, inne sklepy Yr, SEphora czy douglas w których kupuję namiętnie super się zachwoują w takich sytuacjach.

Mam jeszcze jedno zamówenie od nich na poczcie z tym zestawem ( ale w innej cenie 85zł) ale go nie odbieram nie ma frajera ;p
niestety nie zawsze, ja się z D biłam ostatnio, bo mi wmawiali że wszystko było, że widzą to na monitoringu, ale wiedzą co było niespodzianką... w końcu po wymianie kilkunastu mailu dosłali mi jakieś gówienka.... S pomyliła pojemność w boxie - filorgi i dziewczyną nic nie odpisała, a mi niby dali 10zł którego nawet nie mam na koncie
Zgodzę się co do YR tam nigdy nie ma problemu, ale dawno u nich nic nie zamawiałam :d
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora