Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy Listopadowe 2017-cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-12-09, 16:36   #71
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Stypi, femaltiker w saszetkach jest dobry na laktację i do tego smaczny [emoji2] ale dziewczyny pisały o tym. Podobno tez piwo Karmi. U mnie laktacja rozkręcona, ale mały jak już wspominałam ciągle wisi przy piersi, ssie i zaczyna przysypiać. I jakoś z przybieraniem na wadze nie najlepiej.[emoji22] Jakoś strasznie wzięłam to do siebie i nie mogę myśleć o niczym innym tylko o tym kp i tej nieszczęsnej wadze. Mam wrażenie, że słaba że mnie matka....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie myśl tak o sobie dla naszych dzieci jestesmy najlepsze mi niestety laktacja sie konczy od wczoraj nic laktatorem nie sciagnelam

Dziewczyny pytanie z innej beczki czy ktoras ma wiedzę w temacie chorób zawodowych jak to sie zalatwia? Czy jakies dodatkowe pieniadze mozna dostac?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Czy wsadzę kij w mrowisko jak napiszę że my nie chrzcimy? [emoji849]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego kij w mrowisko kazdy ma prawo do wlasnych decyzji i nalezy je uszanowac

Ja tez jeszcze nie wiem jak to bedzie z tz nie chodzimy do kosciola no chyba ze jakas okoliczność wiec tez nie wiem czy ksiadz mi dziecko ochrzci a tez nie zamierzam szukac parafi na drugim koncu polski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując