Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-06, 18:39   #3257
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A uważacie że Amilie mają lepsze podkłady niż AM? I mam ochotę zrobić jeszcze jedno podejście do Meow, tylko problemem są kolory.. Najbardziej zbliżony do Light Golden z Annabelle wydawał się Manx 3. ale wciąż nie jest idealny
Ja nie uważam, żeby Amilie były lepsze. Kupiłam jakiś czas temu opakowanie podkładu, korektora, pudru i różu. Podkłady są mniej kryjące, ale nadal robią mi ciasto na twarzy i przesuszają, dodatkowym minusem jest właśnie ten brak krycia - musiałam ich sporo nawalić na twarz, żeby cokolwiek tam poukrywać. Przez to też pewnie mniej widać, że podkład się ciastoli, ale nadal się ciastoli :P Ogólnie wypadają pod względem trwałości według mnie tak samo.
Korektor jest mniej kryjący niż podkład z AM, puder może być, jedynie róże bardzo mi się spodobały, ciekawszy wybór niż w AM

Ja na razie się maluje anabelkami, ale może na zimę zrobię znów próbę z Meow, bo Golden Fairest pewnie będzie już za ciemny :|
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora