Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-17, 22:24   #1
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Unhappy

Dzis zalozylam TIPSY. Jestem ZDRUZGOTANA!!!POMOCY!!!


Skusilam sie dzis pierwszy raz w zyciu na tipsy zelowe. I wynik jest fatalny, okropny!!! Najchetniej zdarla bym je z paznokci!!! Sa strasznie szerokie i wygladaja jak lopaty!!! Kosmetyczka mogla mi to wczesniej powiedziec, ze na moich palcach tak beda wygladac. No i jeszcze skusilam sie na french (zajmuje polowe paznokcia!!). Tipsy sa okropnie grube - no dobra moze takie powinny byc. Ale co do jakosi uslugi mam ogromne zarzuty. Kobieta ciagle narzekala ze jej opary przeszkadzaja, ze ma astme od tego pilowania. Skaleczyla mnie pilnikiem (krew sie pojawila) i NIC SOBIE Z TEGO NIE ZROBILA!!!!! Nie zdezynfekowala nawet. Normalnie CZARNA ROZPACZ. I jeszcze powiedziala, eee pani to nawet tak ostro krew nie leci, a niektorym klientkom jak siknie, to nie chce przestac... Po tym juz mialam serdecznie dosc. Nie zadzialaly moje prosby zeby je jakos spilowala i zwezila. Powiedzia ze sie nie znam i tak ma byc... POMOZCIE!!! Co mam zrobic? Czy moge je po prostu spilowac pilnikiem (z gory i na dlogosc??) Czy wtedy wszystko poodpada i bedzie tragedia jeszcze wieksza... LICZE NA WAS!!!
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując