Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-16, 23:33   #867
_nietoperek_
Raczkowanie
 
Avatar _nietoperek_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 112
GG do _nietoperek_
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Dzięki za odpowiedź dziewczyny, podniosłyście mnie na duchu. Spróbuję tej kuracji, dorzucę coś na wzmocnienie od wewnątrz i zdam wam relacje po zakończeniu
... oby się tylko udało

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Robaczywka Pokaż wiadomość
Kupiłam na Allegro placentę, tą samą co Autorka wątku Wcierałam codziennie jedną ampułkę po umyciu włosów, wylewałam ją na środek głowy po kilka kropli i poruszałam głową na różne strony żeby się równomiernie rozprowadziło A gdy już skończyła się ampułka przechodziłam do masażu skóry głowy Najpierw masowałam skórę głowy opuszkami palców, później masażerem który kupiłam na Allegro (kosztował 1,9zł , taki kijem i na końcu druciki zakończone kuleczkami), potem masowałam znowu palcami Taki masaż trwał ok. 15 minut, potem skóra była zaróżowiona i czułam mrowienie
Robaczywka mam do ciebie pytanie. Stosowałaś ampułki z pierwszego opakowania codziennie, a później zmniejszyłaś częstotliwość na drugim opakowaniu czy skończyłaś kurację na jednym opakowaniu?

Zastanawiam się jak z częstotliwością stosowania, ponieważ chcę zakupić tą placentę, którą podała autorka tematu aleee na jednych aukcjach pisze żeby stosować co 2 dni, zmniejszając częstotliwość przy drugim opakowaniu do 2 ampułek tygodniowo, a na innych aukcjach tego samego przedmiotu piszą żeby przy pierszym opakowaniu stosować codziennie, zmniejszając przy kolejnym na 3 do 2 x w tygodniu.
__________________
Bolsa de palabras
_nietoperek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując