Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 19:42   #2574
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Hexx Ty jesteś dla mnie jak wyroczniawiec jak piszesz:nie kupiłabym w ciemno tzn ze nie wartojak wiesz mam popękane naczynka wiec nie wartoa cynamon uwielbiam zwłaszcza zapach z jabłkiem

Linka dzieki za ostrzeżenie

Labirynth ja nie kupuję Lieracaszukam za to coś nowego brązującego najlepiej z filtremi filtra Polleny Evy któtego nigdzie nie ma
Aniumnie glownie chodzi oto,ze w ciemno nie kupie nie dlatego,ze nie warto tylko dlatego,ze rozne sa reakcje skory a z filtrami tymbardziej roznie bywa.
Pamietam jak bylam napalona na krem dla naczynkowcow z Lieraca i dzieki dobrej duszy moglam go przetestowac przed zakupem.Krem okazal sie na poczatku super a pozniej totalna pomylka i duza odlewka uratowala mnie przed wyrzuceniem sporej kasy do kosza....
Cynamon dla naczynkowcow tez bywa zabojczy tak jak pisze Linka_ jednak znajac siebie to pomotam za odlewka Lieraca

Nolley pytasz o reakcje typu filtr + kolorowka z dodatkami?bo nie ma czegos takiej jak mniej lub wiecej-albo jest destabilzacja badz nie.
Ogolnie na temat destabilizacji malo wiemy ale gdzies w watku Filtry UV a makijaz ten temat byl walkowany,trzeba poszukac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora