Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak określić porowatość włosów?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-13, 20:21   #874
aweeeeesom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Jak określić porowatość włosów?

...odpowiedz na pytania:


1. Jak długo schną Twoje włosy?
2. Czy trudno je zmoczyć?
3. Czy jeżeli przerzucisz sobie jedno pasemko włosów przez głowę to zostanie, powoli wróci na swoją stronę czy spłynie mega szybko na swoją stronę?
4. Twoje włosy wyglądają najlepiej od razu po umyciu, kilka godzin po umyciu czy od razu przed następnym myciem?
5. Czy błyszczą się w słabo oświetlonym pomieszczeniu?
6. Czy są podatne? Np. czy po rozpleceniu warkocza masz falki?
7. Po rozczesaniu włosów w dzień - nabierają objętości czy ją tracą?
8. Czy rozpuszczając włosy po całym dniu chodzenia w spiętych czujesz ulgę czy nie lubisz ich rozpuszczonych?
9. Czy przeglądając się w lustrze w łazience widzisz, że się błyszczą?
10. Dotknij swoich końcówek i powiedz z czym Ci się kojarzą w dotyku.
11. Farbujesz, prostujesz, suszysz włosy?
12. Czy masz problemy z domyciem włosów? Jeżeli tak to jakimi konkretnie specyfikami?
13. Jakie kosmetyki nie sprawdziły się w Twojej pielęgnacji? (spuszyły, obciążyły itp.).
14. Od jak dawna intensywniej pielęgnujesz włosy?


1.zależy, po olejowaniu schną mi nawet szybko ale czasami to nawet 3h. Zazwyczaj 2h-2,5h ale zdarza się szybciej
2. Jeśli są mocno napuszone (doprowadza to tego tapirowanie, koki itp) to trudniej je zmoczyć a tak to nie mam z tym problemu
3. Powoli powraca
4. Od razu po myciu przez parę godzin bo mam skłonności do przetłuszczania się włosów ale czasami wolę efekt po paru godzinach (bardziej zbite i objętość też czasami jest większa)
5. Tak
6. Nie są zbytnio podatne, po nocy w warkoczu czy coś są fale ale po przeczesaniu szybko się prostują (mam proste włosy-jak druty)
7.nabierają ale czasami mam obciążone włosy jakąś maską itp i wtedy na odwrót
8.lubię je rozpuszczone, ale nie żebym od razu czuła ulgę, spięte też lubię :P
9. Tak
10. Z pędzelkiem z takiego trochę bardziej sztywnego włosia, kiedyś było gorzej ale i tak denerwuje mnie, że końcówki mam trochę suche i szorstkie
11. Farbowałam kiedyś niestety i od tego strasznie plączą mi się włosy podczas mycia, susze tylko jak muszę czyli czasami
12. Nie mam z tym wielkiego problemu, jak już to chyba najtrudniej zmyć mi maski
13. Często mam problem z odżywkami w sprayu bo po tym lubią mi się robić strąki. Często zależy od pory roku jakie kosmetyki mi nie odpowiadają, np zimą lubiłam olej kokosowy a jakiś czas później już niezbyt.
14. Mam dużo przerw, intensywnie o nie nie dbałam ale olejowałam czasami, ogolnie odzywka zawsze, dopiero teraz biorę się porządnie (picie pokrzywy, suplementy, olejowanie, maski itp)
aweeeeesom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując