Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-02, 21:40   #1959
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część VII

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
a wiecie to jeszcze wam moją odżywkę pokaże ..... duże to cholerstwo i wydaje, wygodne bardzo i ogólnie jedne z rzeczy z jaką sie nie rozstanę ( a pamiętajmy ze 8m-cy temua urodziłam mojego terrorystę i skoro nie narzekałam na włosy to o czymś świadcz ... oczywiście mówię o kondycji, bo wypadanie przeczekałam, na to sie nic nie zaradzi wszak i )
szukam .....

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

o to
To teraz to wersja odnowiona,pamietam ze o identycznym dzialaniu byla pod nazwa samego Farouka Biosilk cos tam,tez spray i swietnie dzialala ale nie sadzilam,ze jest ona nadal dostepna tylko pod inna nazwa.

Moglabym Cie prosic o zdjecie skladu INCI?

Odnosnie L'oreala to bardzo lubie tez serie drogeryjne Ferie,Exellance Creme i moje odkrycie od 2 miesiecy to Recital Preference X Jasny Zlocisty Blond

Odnosnie łupieżu to....polecam LRP Kerium lub mozna posilkowac sie tabletka aspiryny rozpuszczonej w kilku kroplach wody i dodanie jej do rozcienczonej woda porcji szamponu-uzyc dwa razy.Wspomaga walke z łupiezem a jednoczesnie pieknie oczyszcza wlosy i skore glowy.
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-01-02 o 21:43
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora