Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-06, 12:25   #769
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Sylvka- Na razie właśnie leczę tabletkami i Fervex piję , i mam nadzieję , że Mi przejdzie , nie chcę iść do lekarza , z parę miesięcy temu poszłam i lekarka Mi przepisała antybiotyk i powiedziała , że do niego nie potrzeba osłony , no to nie brałam osłony ... I przez to miałam potem problem z jelitem grubym , tak bolało , że aż płakać Mi się chciało , na tym boku lerzeć nie mogłam nawet I teraz mam do lekarzy jakiś taki hmmm... Dystans?
Natek - Widzę , że mieszkamy w tej samej mieścinie Na nartach Ja w podstawówce się uczyłam jeździć , potem parę lat przerwy i jak przyszło Mi jechać na nartach to na początku traaagedia Na kreche jechałam , serce Mi biło jak młot , parę upadków i sobie jakoś przypomniałam w końcu jak się jeździ Doobrze kochana , że nic Ci się nie stało
z Waszych miast to często jest pełno wizażanek, ja ode mnie na wizażu jeszcze nie spotkałam, do czasu Jak narazie głosno nie mówię, robię podchody, ciekawe czy się zorientuje
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora