Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-14, 20:03   #2170
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez KarolciaU2 Pokaż wiadomość
przepraszam, ale wiem jak to jest z leczeniem tradziku i chyba lepiej zeby ktos kto ma z tym problem wiedzial ze taka mozliwosc istnieje ja nikomu nie mowie ze to jedyna droga, ze ktos musi sie na to decydowac, przeciez im wiecej wiemy, tym dla nas lepiej. Poza tym co z tego ze ja powiem ze takie leki istnieja i ze dzialaja jak zeby je dostac to sie trzeba do dermatologa wybrac i to on decyduje czy je nam przepisze czy nie, to nie jest lek ktory dostaniemy w pierwszej lepszej aptece bo nam sie zachce... Poza tym skutki uboczne wcale nie sa straszne, duzo ludzi przesadza z tym i mozecie wierzyc mi lub nie ale sporo ludzi bardzo dobrze znosi ta kuracje. No i najwazniejsze, lek ten nie jest przepisywany tylko na bardzo ciezki tradzik ale tez na sredni lub maly jezeli stanowi on dla kogos problem i jezeli leczenie innymi preparatami nie dawalo wiekszych rezultatow.
Mysle ze wymienianie sie opiniami i doswiadczeniami na forum jest dobre, ja sama zaluje ze wczesniej nie uslyszalam od kogos o tym leku, takze jezeli moja wzmianka o tym ma komus pomoc to bedzie mi bardzo milo
Nie masz za co przepraszać. Chodziło mi po prostu o wskazanie, że w tym wątku chodzi raczej o patenty na "domowe" sposoby poprawiania urody, a nie polecanie poważnego leczenie.
Ja dokładnie rozumiem problem trądziku, bo zmagam się z nim od kilku lat (ale ma podłoże hormonalne, doustne retinoidy nie dały by trwałych efektów). I znam kilkanaście osób, które przeszły kurację retinoidami, z różnym skutkiem.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora