Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 12:56   #2720
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Paleta EL bardzo udana, zróżnicowane kolory (niestety nie widac tego za bardzo na zdjęciu) - róże, zielenie, granaty, brązy - bardzo dobrze napigmentowane i satynowe w teksturze, nie osypują się, nawet te ciemniejsze i w wersji shimmer.
Zdecydowanie lepsze niż wcześniejsze cienie EL, po zmianie formuły zyskały na ocenie Przede wszystkim są trwałe, z bazą czy bez wytrzymują cały dzień, nie tracąc na intensywności i nie zbierając się w załamaniu powieki. Nie podrazniają, a starsze cienie, zwłaszcza drobinkowe potrafiły mi dać w kośc, w tych nowych nic się nie osypuje do oka, nawet podczas demakijażu, za to duży plus. Bardzo, bardzo ładnie się rozcierają między sobą, nie robią gołych placków i prześwitów, tylko przechodzą gładko kolor w kolor, są jak "masło"
Cienie są dość miekkie, szybko się zużywają, operując tylko jedną paletą można ją wykończyć w kilka miesięcy. Cieni jest aż 18 ale są malutkie, dla mnie to w sumie plus, nie zdążą się znudzić\zestarzeć, a co roku wychodzi nowa edycja.
Przynam, że od kilku tygodni nie sięgnęłam po inne cienie, tylko katuję tą paletę, nawet moje ulubione Clinique poszły w odstawkę Ze względu na mnogość kolorów i ich dobrą jakość zabrałabym ją jedną nawet na długi wyjazd - spokojnie miesiąc można z nią działać i nie zdaży się zatesknić za resztą kufra. Jednego koloru jedynie by brakowało - czerni
Jeśli ma się okazje kupić palety EL to polecam ale jedynie te nowe, serie wydane po 2009 roku, wtedy chyba zmieniono formułę cieni


Tusz Bell leży w zapasach, jeszcze go nie otwierałam, niestety nic nie mogę jeszcze o nim napisać poza tym, że trafił mi się w promocji po 9,99 zł z gratisowa odżywka do brwi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg el paleta1.jpg (87,0 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg el paleta2.jpg (90,3 KB, 61 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując