Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-04, 20:04   #4653
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Jak będziesz sobie powtarzać że mgielka działa to będzie działaćsiła sugestii
Co do toniku to będę obserwować, ale musiałam go wytypować bo lucy chcę bronić rękami i nogami i nie chcę ich puszczać
Jak tylko będzie działać to pokocham siłę sugestii
To obserwuj, trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No, nie fajne ma firma podejście. Na zachód zmierza, a swój kraj depcze. daleko nie zajedzie. Ale jakby nie patrzeć kosmetyki ma dobre
Też mi się to nie podoba

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Też uważam, że nie powinni sie wstydzić, że są polską firmą.....
Jedynym akcentem są te małe, przezroczyste nalepki na spodzie opakowan po polsku....
No to się postarali

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
no ba ja już jestem zadowolona wiecie bo ja po tych naturalnych kosmetykach wcale nie jestem dużo ładniejsza ale każdy zakup sprawia mi mega frajdę, to chyba uzależnienie

nie będziesz musiała powtarzać, ona będzie tak fajna że inni Ci będą mówić jakie masz ładne włosy
nie Aga, Ty tylko jesteś "normalna inaczej" jak większość tutaj To ładniej brzmi

Będę miała ładne włoski

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No własnie o to chodzi-toniku mniej żal Mam nadzieję że Twoje włoski będą wspaniałe po phenome

Zapomniałam napisać że kupiłam sobie maskę alterra do włosów i umyłam sobie włoski i super mi się zmył ale jeszcze nie wyschły Mam nadzieję że będę tak zachwycona jak dziewczyny

Też żyje nadzieją

O, to daj koniecznie znać jak włoski po maseczce, tak ją dziewczyny wychwalały, że aż zrobiły mi smaka na nią

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jedna z wlascicielek Phenome jest Ania Mamczur ale cos kojarze ze czytalam ze czesc akcji ma Holandia ale nie wiem czy to prawda

o mam to:

http://www.bbwp.pl/artykul/come-back-szefow-kolastyny/
przypuszczam, że to będzie moje największe zaskoczenie roku 2012

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
z takich co są przecenione o -70% to no.
  • mgiełka do włosów wychodzi 24,60zł (którą kupują wszyscy ale nikt nie używała)
  • olejek do włosów wychodzi 28,50zł
  • maska oczyszczająca do włosów wychodzi 28,20zł (polecany przez aeg)
  • szampon przeciwłupieżowy do włosów przetłuszczających się 26,70zł - mam ale nie próbowałam jeszcze
  • odżywka do włosów przywracająca 23,70zł - też mam ale jeszcze nie otworzyłam
  • krem nawilżający do mycia twarzy 23,10zł
chyba że chcesz coś z pielęgnacji dla dzieci lub męskiej
..ja już nie mogę z Wami, umrę ze śmiechu!
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora