Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-04, 20:22   #4664
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
wszystkie szmpony mają als...i produkty myjące (te dla dzieci też) i maska oczyszcająca do włosów...wszystko nie dla mnie...
ja tam się na nich nie obrażam tylko korzystam z promocji -70%...wszystko co kupiłam nie przekraczało 30 zł za sztuke co nie jest dla mnie tak strasznie dużo jak na takie kosmetyki...biorąc pod uwagę, że ceny zmienili 3 razy to całkiem sporo produktów można było wyrwać po dobrych cenach...
a ceny to zmieniali co tydzień czy co dwa? bo jak co tydzień to jeszcze jednej tury promocji by się można spodziewać

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Dokładnie jest tak jak piszesz. Gdyby nie te promocje, nigdy bym u nich nic nie kupiła, bo uważam, że te produkty nie są warte takiej kasy.
ja myślę, że oni na tej promocji nie tracą, a nawet zyskują.produkcja takiego kosmetyku nie jest jakaś strasznie droga. skład owszem naturalny ale nikt nie powiedział że organiczny. więc taka duża marża a potem promocje to celowy zabieg marketingowy
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-02-04 o 20:24
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora