Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-11, 23:35   #2551
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
ameljja pomyślę o skróceniu bardzo mi się podobają kwadraty i chyba nie chciałabym wracać do migdałków, kształt coone, ewalucji to takie moje małe wyznaczniki chciałabym mieć taki kształt, ale znów gdy skracam dość mocno to tak nie bardzo się czuję...
chciałam właśnie zasugerować Ci migdały
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
heheheh wiedziałam aż dziw, ze tylko te złapałaś

Oooo micela wycofują... hmmm nawet nie zdązyłam wypróbować tego co mam skitranego w domu. Ale moich emulsji do demakijażu nie ruszają mam nadzieję???


Mgiełka pokazywałam Paese 325 Nie wiem w sumie na ile to dupy. Podobne na pewno.
na razie tyle, ale pewnie jeszcze dokupię, zobaczę jak z budżetem będzie na ten miesiąc

no wycofują, ale jakbyś chciała to koło Ciebie w biedrze jeszcze jest dużo o emulsji info nie było, ale kto wie, jak dobra to mogą wycofać za jakiś czas (tfu tfu)

a to paesiak był? wygląda bardzo podobnie, ciekawe czy to dup

po obejrzeniu zdjęć Eluniu zdecydowanie migdały!

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Maliniarko, ładnie Ci w tym piaskowym
dziękju nawet mnie się podobają, a tak byłam nabuzowana skróceniem na zero
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora