Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-12, 07:36   #2554
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
W buteleczke ma mikrodrobinki fioletowo-rozowe, ale na paznokciu ich niestety nie widac
faktycznie w butelce widać, że drobniutki.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Ogródek zrobiony chwilkę wolnego mam więc wstawiam nowe mani i lecę nadrabiać
Na pazurkach Meteor+ Nufu+sh

I jak ??
połączenie i paznokcie
a jaki SH? w sensie top?

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Wstawiam moje dzisiejsze nabytki- pierwszy raz tą firmę widzę może coś od nich macie i podpowiecie jak sie sprawdzają ??
A na koniec prezent od Małża - ogromniaste, żółte, wielko-kwiatowe cudooooo
też nie znam, ale wyglądają fajnie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

sztuczne światło, także kolor nie tego, ale widać fakturę no i moje ogryzki

i nie mam na myśli tylko lakieru krócinki, ale i tak jest w nich coś super

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witam,

wiem ze wymagacie wkupnych pazurków więc pokarzę moje golaski
i pomalowane ostatnią zdobyczą piaskowe P2 - 040illegal, to aktualne, wcześniej nosiłam z klekcji blogowej ten kolorek pistacjowy z niebieskim shimmerem - niestety nietrwały i sache sciagnal mi końcówki....
to dołaczam zdjęcia i mam nadzieję na kreatywną krytykę, skórki troszkę suche ale potraktowalam juz mascia z wit.a
pamiętam Twoje wcześniejsze i widzę zmianę na plus są krótsze i kształtniejsze no ale faktycznie widzę zawijanie, wydaje mi się że możesz skrócić jeszcze, albo coś z piłowaniem pokombinować.

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Mgiełka wrzucam ale mam tylko takie z tel. niezbyt wyraźne - nie byly zle...chyba
hmm niby ok, ale za długie i też do dopracowania... musisz sama zdecydować jaki kształt lubisz naj zdobienie super!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora