Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-12, 08:46   #2557
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Witam,
czy mogę ponownie się przyłączyć, kiedyś dawno temu udzielałam się tutaj troszeczkę, dzięki Wam znam wszystkie nowinki i rozwinęła się u mnie pazurkomania....heh. Mój składzik lakierowy to spora kolekcja ciągle powiększana, jakoś nie mogę powstrzymać się przed nowymi zakupami

wiem ze wymagacie wkupnych pazurków więc pokarzę moje golaski
i pomalowane ostatnią zdobyczą piaskowe P2 - 040illegal, to aktualne, wcześniej nosiłam z klekcji blogowej ten kolorek pistacjowy z niebieskim shimmerem - niestety nietrwały i sache sciagnal mi końcówki....
to dołaczam zdjęcia i mam nadzieję na kreatywną krytykę, skórki troszkę suche ale potraktowalam juz mascia z wit.a
cześć!
Jak dla mnie, to zawijanie za mocne na kwadraty Widziałam migdały - wg mnie super Ci pasują, ale za długie były
Malowanki bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ale moje futro cudownie śpi obok mnie Nikt mi tak nie poprawia humoru jak ta kupa sierści Teraz np. oparł sobie łapkę na mojej nodze, ale ta łapka ciągle mu zjeżdża. On znowu ją opiera, ona znowu zjeżdża, on znowu opiera... i tak już dobre 5 minut. Ale śpi, bo chrapie
heh

Cytat:
Napisane przez elunia_r Pokaż wiadomość
Anula powiedz mi w takim razie jeżeli skróce jeszcze kwadraty to zniweluje to zawijanie, bo na krotszych nie widac go, dopiero gdy zaczyna plytka byc za palcem to zwijaja sie boki i zawsze jeden bardziej, wczoraj pomalowalam na ten piaskowy, wiec moze jutro zmyje i spiluje na krotkie kwadraty... i jak nie bedzie widac zawijania to tak zostana. jak zawijanie bedzie widoczne to przejde w migdaly

mam do was pytanko, chce kupic sobie buty do biegania i wybralam juz model ale ni wiem ktory kolor? z rózem czy pomaranczem doradzcie
jak skrócisz, to zniwelujesz
brałabym z pomarańczowym
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora