Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-12, 08:57   #2560
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Zawijanie to nie jest łatwy temat... ja miałam też czasem ten problem przy kwadratach. Podobno to się bierze z braku nawilżenia, więc pasowałoby skrócić tak, żeby były proste, nawilżać, natłuszczać i obserwować jak będą rosły, ale to proces długotrwały na pewno. Ja pamiętam, że sprawdzałam czy paznokieć jest symetrycznie wypiłowany po namoczeniu, bo wtedy się rozprostowuje i widać czy rogi są równe. ( a jak są zwinięte w tunel to tego nie widać). Jak jeden bok jest dużo większy niż drugi to może ciągnąć i zawijać. Trzeba to piłować systematycznie i wtedy jest szansa że to się wyprostuje. Ale tak naprawdę to nie wiem czy to na każdego działa... ja nosiłam kwadraty dawno temu, nie pamiętam już wszystkiego dokładnie jak to było
pamiętam twoje kwadraty byly idealne, a migdały teraz też są idealne, więc tobie pasuje każdy ksztalt, ja musze pokombinowac ze skroceniem, o narazie chcepozostac przy kwadratach, moze z czasem wypiluje na migdaly one tez majaswoj urok,
dziekuje za rady wszystkie wezme pod uwage.
Buty dalej nie wiem ktore...
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora