Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-07-20, 10:48   #2003
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Brak orgazmu, problemy z orgazmem - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Nick999 Pokaż wiadomość
Cześć, nie wiem w sumie czego mogę oczekiwać po swoim poście,bo nikt mi gotowej recepty nie da od zawsze mam problem z orgazmem. Jak mnie ( w sensie łechtaczkę) partner pieści bywa fajnie, moje cialo reaguje, ale brakuje punktu kulminacyjnego, czasem wydaje mi się, że jest blisko, ale zanim dojdę to nagle mi wszystko opada i robi się nieprzyjemnie i przerywam. Jak sama się pieszczę to co najwyżej mam leciutkie uniesienie i chwilowe skurcze. Nie ma tu żadnego uczucia wow, odpłynięcia, wielkiej fali rozkoszy itp itd... Nie mam pojęcia co na to wpływa, ani jak sobie pomóc. Nie mam wielkeigo doświadczenia, ale też nie jest to mój pierwszy partner seksualny. Nie doszłam nigdy nawet podczas orala, w sumie nawet mniej wtedy czuję niż przy zabawach dłonią.
Chyba się za dużo filmów naoglądałaś. Nie każdy orgazm zwala z nóg. Jeżeli jest ci przyjemnie, a potem nagle łechtaczka staje się nadwrażliwa to dochodzisz, ale widocznie w mało spektakularny sposób. Na twoim miejscu skupiłabym się na tym co sprawia ci przyjemność, a nie osiągnięciu samego orgazmu. Rozważ też ćwiczenie mięśni kegla kulkami gejszy. Samomiłość też powinna być pomocna.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując