Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-26, 15:18   #3017
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52905688]Albo ladna cera, albo pomalowane usta. Moze po prostu Izotek nie jest dla Ciebie.




Ja z nabialu jadam jajecznice z miesem, ser na pizzy i Mleczne Kanapki. Nabial nie jest dla mnie jakims ogromnym klopotem. Najwiekszy problem to chipsy i czekolada.


Ja rozwiązałam problem prosto... Nie kupuje słodyczy i chipsów.
Zakupy robię online jak potrzebuje.
Wiekszosc zakupów robię na Targu Pietruszkowym gdzie przyjeżdzają rolnicy i sprzedaja swoje produkty.
Do marketów mnie nie ciagnie
Zazdroszczę Targu pietruszkowego i mieszkania w Krakowie, uwielbiam to miasto i bywam tak często jak mogę.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Jamsiku jedzenie Pingwinka to dopiero moze deprechę wywołac. A jak do tego dolaczy jej cialo to nic tylko sie zakopac
Pingwinek chyba nie ma slabości
Beata przesadza, ale dziękuję

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52906396]A ze Pingencjusz jest dupencja pierwsza klasa to sie domyslam .



Potrafie dziennie zezrec 4000 kcal z czego 3000 godzine przed snem . Dla mnie temat jedzenia stanowil zawsze realny problem. Naprawde chcialabym z tym walczyc, ale animuszu i silnej woli starcza mi na dwa dni.
Czasami juz mysle, ze tych zaburzen bez pomocy specjalisty sie nie pozbede :/.[/QUOTE]
James nie odbierz tego źle, ale prawdopodobnie ty jesz emocjonalnie, zajarasz pustkę i smutki i w ten sposób odreagowujesz stres. Jak nie rozwiążesz problemu, który leży u podstaw to żadna dieta ci nie wyjdzie. Wizyta u psychologa to nie wstyd, chociaż nie jestem łatwy krok.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora