Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 11:22   #4178
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja myślę, że on jest sfrustrowany życiem, jak dla mnie to taki typ nerda, który tylko w książkach siedział, zero rozrywek, chorowitek i mamałyga. Teraz ma kasę, ale z niej nie korzysta, przelewa z konta na konto, lokaty i takie tam, nic nie kupi dla siebie, nigdzie nie pojedzie. Żona nie wiem, ale możliwe, że taka sama, tak wnioskuję z opowieści. Widziałam jej zdjęcie, to nie jest brzydka, nawet ładna, ale ubrana podobnie jak on, strój modny z 10 lat temu, bez makijażu.
Czy Ty pracujesz może w geodezji?? Opisałaś dokładnie mojego znajomego, którego unikam, bo działa na mnie jak płachta na byka
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora