Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-09, 18:14   #3595
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja robie wersje uproszczona tego gulaszu bo wrzucam cale miecho od razu na olej, a nie partiami, troche sie posmazy i zalewam i zamiast pol h gotowac najpierw to wrzucam na 2,5 h do piekarnika od razu
Brzmi smakowicie

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;40209973]U mnie . Mam nadzieje, ze jutro pan listonosz przyfrunie z kredkami . Dzieki za info .
-----------------------------------------------------
Ja sie dzis przerazilam. Ostatnio zauwazylam, ze sie ledwo w swoje ubrania mieszcze. Uznalam, ze to nic takiego i ze chwilowo "napecznialam". Dzis sie okazalo, ze przytylam ponad 4 kilo. W miesiac . Fakt faktem od okolo 1,5 miesiaca mam przymusowa "kwarantanne" i siedze w mieszkaniu. Fakt faktem tez nudze sie i sporo jem. Z moich przecietnych 3000 kalorii dziennie zrobilo sie okolo 5000 (no comment ) a jedyny sport to spacer do kuchnii, wiec nie jest dobrze. Brzuch mam jak Kubus Puchatek. W talii przytylam 5 cm a w biodrach 6 . Z przejedzenia ledwo sie ruszam, ale wpieprzam dalej .
Obawiam sie, ze musze przejsc na diete. Tym razem naprawde . Musze sobie narzucic jakies glodowe 2000-2500 kalorii bo patrzec na siebie nie moge.

Wybaczcie te zale, ale nawet mnie sama moja prosiakowatosc zaskoczyla.[/QUOTE]

Jak na 5000 kalorii to bym powiedziała, ze niewiele przytyłas. Ja przy takiej dawce kalorii z moim dziadowskim metabolizmem przytyłabym tyle pewnie w tydzień
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora