Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak długo Wasze dzieci jeździły w fotelikach 0-13 kg?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-17, 19:29   #23
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Jak długo Wasze dzieci jeździły w fotelikach 0-13 kg?

Cytat:
Napisane przez Cestia Pokaż wiadomość
Wszystko się zgadza Tylko, że z tego co pamiętam Twoja Mati jest drobniutka (na blogu coś mi się o oczy obiło, że niedawno dyszki dobiła), a moja mimo że ma dopiero 4,5 miesiąca waży już na pewno dobrze ponad 7 jak nie 8 Wyrasta z ubranek na 68cm i ledwo się mieści w foteliku 0-13 Kupiliśmy już fajny 9-18 ale jeszcze (właśnie ze względu na to co piszesz) wciskamy ją do tego małego. Coś mi się wydaje, że za jakiś miesiąc już się to nie uda... i co wtedy?

TŻ pytał ortopedę o tą jazdę przodem do kierunku jazdy... ortopeda stwierdził, że może już tak jeździć pod warunkiem, że fotelik da się rozłożyć na trochę bardziej leżąco... ten co mamy się da, ale ja i tak nie wiem co z tym fantem zrobić.
Może i drobna ale jej 9-13 miesięcy to by ł ciepły okres więc faktycznie kurtki nie miała ubranej a w dodatku mielismy bardzo obszerny fotelik (bebe comfort ) starszego typu-który dostalismy po kuzynie, więc nie było problemu. No okresu zimy nie przewidziałam w moim poście.
Ale naprawde uważajcie pod tym względem na swoje pociechy. Po tym co zobaczyłam co się dzieje z głową mojego dziecka przy hamowanie (niezbyt ostrym) to stałam się bardzo ostrożna pod tym względem.
No a te foteliki (9-18) tak naprawdę to nie rozkładaja sie niewiadomo jak.
A jeszcze jedno mi się przypomniało. Mimo, że Matylda jest drobna to w tym nowym juz (9-18) tez w kurtce jej ciasno-wiec postanowilismy,ze bedzie jeździc bez kurtki na dłuższych trasach
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując