Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-05, 09:49   #532
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Paletki, róże, pomadki- Sleekowe maniactwo cz.2

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
mam ostatnio podobny problem z podkładami...przerobiłam w przeciągu pół roku z 10 i żaden szału nie robi, najlepiej mi się sprawdził żelowy rimmel, ale chciałabym coś lżejszego i mocniej rozświetlającego - coś jak rimmelowski wake me up, ale on dla mnie za ciemny, a podkłady z bourjoisa wchodzą mi strasznie w pory

hehe ja postanowiłam nie mieć tego grzechu już na sumieniu po świętach zamawiam suede, life's peach lub pomegranate albo pixie pink? który radzicie? 2 jakieś wezmę na bank. Na razie ze sleekowych mam od niedawna rose gold i miałam flamingo, ale za bardzo podchodził w ciepłe podtony czerwone i mi nie pasował
pomegranate jest piękny jak nim się muśnie poliki, to wyglądają cudnie, pixie pink jest matowy (też ładny), ale pomegranate dużo ładniejszy

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja mam dwa róże- jak w końcu napiszę o nich notkę, polecą w świat.. Są dobre, ale jednak znam lepsze..
ja chętnie przygarnę suede może coś w moim wątku wymiankowym Ci wpadło w oko?
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując