Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-15, 16:36   #2039
niuniusienka21
Raczkowanie
 
Avatar niuniusienka21
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 52
Dot.: Farby FRYZJERSKIE w domu, czyli w poszukiwaniu wymarzonego koloru :)

SceneQueene bardzo Ci dziękuję za pomoc, ok to wezmę tą welle, ale jak patrzałam na różne strony czy allegro to mają ten kolor tylko w wersji 3/0, a spotkałaś się może w wersji popielatej?
Ewentualnie gdybym wzięła 4 ale z popielatym odcieniem? Dalej może być za jasny chyba nie?

Co do oxydantu, 3% wystarczy żeby odrosty i farbowane pokryły się równomiernie? Bo coś mi się rzuciło w oczy jak czytałam, że przy 3% mogą wyjść plamy albo będzie się za szybko kolor wypłukiwał?

Jeszcze jedno pytanie mam odnośnie nakładania farby, czy najpierw nałożyć tylko na same odrosty a na ostatnie 10 minut nałożyć na te "środkowe" farbowane gdzie mam obecnie ciepły ciemny brąz i końce które są prawie czarne czy na te środkowe nałożyć jednocześnie z odrostami? Chodzi mi o równomierne pokrycie. Przepraszam, że zadaje takie głupie pytania (zdaje sobie sprawę, że takie właśnie są dla osób doświadczonych ) ale to będzie mój debiut w farbowaniu sobie samej włosów i nie chciałabym czegoś zepsuć bo tyle czasu je zapuszczałam, że boje się eksperymentować

Edytowane przez niuniusienka21
Czas edycji: 2016-03-15 o 16:41
niuniusienka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując