Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-10, 10:17   #17
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XIX

B
Cytat:
Napisane przez Cristilla_Tatia Pokaż wiadomość
Floria, pytałaś jak myję włosy po olejowaniu, odpowiem, że różnie. Próbowałam raz, dwa razy, szamponem i efekty są średnie. Odżywką nie emulgowałam, może spróbuje, ale z drugiej strony po co zmuszać na siłę włosy do czegoś, czego nie lubią.
A powiedz mi jaki to balsam do lokow nivea? zostalo mi kilka opakowan zelu bilendy ale misze znalezc cos na zastepstwo, a wszystkie zele jakie testowalam pozostawiaja taka,szorstkosc na wlosach, ta biekenda, ktorej uzywam tez, ale juz przywyklam troche, tylko kiedy jak nie nalozylam zelu to po wyschnieciu wlosow bylam w szoku jakie sa mile w dotyku i miekkie, chcialabym zeby takie byly a jedniczesnie zeby ladnie falowaly
a co do proporcjonalnosci.. jak dla mnie nie jest to problem, tzn nie podobaja mi sie wlosy do kolan na przyklad, ale w przypadku takiej duzej objetosci mi sie to podoba. Ja sama raczej jestem drobna osoba bo nie,jestem wysoka i raczej dosc szczupla jestem, ale zawszd,marzylsm o burzy lokow do pasa takze to rzecz gustu. I mysle, ze chocby nie wiem jak malenka byla Basia to przy tak pieknych wlosach, nawet jesli stanowilyby 1/3 jej sylwetki i tak bedzie to ladnie wygladalo zreszta zwyczajnie szkoda by bylo nie pokazywac piekna wlosow przez to ze ktos moze pomyslec ze to nieproporcjonalnie wyglada


Edit:wybaczcie mi te przecinki w dziwnych miejscach, ale piszac z twlefonu niechcacy to robie

Edytowane przez Wizazanka5000
Czas edycji: 2014-01-10 o 10:43
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora