Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-24, 15:54   #4989
III78
Raczkowanie
 
Avatar III78
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 405
Dot.: Mamusie wrześniowo - październikowe 2009 cz. III

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
hym...i po co się tak stresować ???
z natury jestem panikara i łatwo mi wkręcić jak i sama sobie wkręcam różne rzeczy, ale w kwestii ciąży staram się jak mogę, by myśleć pozytywnie, nie czytać wszystkiego o wszystkim i być dobrej myśli.
Obiecałam sobie to, po tym jak wylądowałam w szpitalu z zagrożeniem - wcześniej wszystko było ok. nie miałam żadnych niepokojących objawów, zaczęłam czytać i wyczytałam, że to też nie dobrze, potem doszłam do pustych jajeczek, poronieniach i tak na drugi dzień zaczęłam plamić ...
Ja mialam to samo. Jak tylko sie dowiedzialam o ciąży, to od razu Internet i juz na samym poczatku na USG. Najpierw zobaczyć czy jest pęcherzyk i czy jest we wlasciwym miejscu. Potem czy serce bije. Naczytałam się o pustych pęcherzykach, o poronieniach i w 8 tygodniu wylądowalam z w szpitalu z krwawieniem. Tylko że z drugiej strony takie informacje też sa ważne. Mam koleżanke, która niedawno sie dowiedziala że jest wciązy i w 5 tygodniu zaczęła krwawić i się zastanawiała czy iść do lekarza. Prawie nakrzyczalam na nią że od razu do szpitala. Ale ona poszla do prywatnego ginekologa, lekarz przepisał jej duphaston i nawet L4 jej nie dal. Tydzień później wylądowala w szpitalu z poronieniem. Ja może gdybym tak dużo nie czytala też bym zbagatelizowała moje jrwawienie, bo było bardzo delikatne i malo tego było. A tak to wyszłam ze szpitala z diagnozą "poronienie zagrażające".

Cytat:
Napisane przez sorejna Pokaż wiadomość
Z tymi kosmatkami Hippa, to rzeczywiście dobrze trafiłaś
Ja w realu za ten żel zapłaciłam 19,99 a za oliwkę 11,99. Ten zestaw kosmetyków w zupełności miał mi wystarczć, tzn. chciałam się ograniczyć do minimum i kupić tylko ten żel, potem stwierdziłam, że może i oliwka się przyda, a tera zastanawiam się nad kremem pielęgnacyjnym (przede wszystkim na wyjścia)
Ja własnie zakupiłam wszystko dla Mlodej z HiPPa + oliwka Oiliatum (czy jakos tak), chusteczki nawilżajace z Nivea

Cytat:
Napisane przez Kikunia81 Pokaż wiadomość
Ja właśnie czytałam o tych zintegrowanych, że najwięcej skutków ubocznych wywołują, dlatego zdecyduję się tylko na te obowiązkowe i przy 100% pewności, że dziecko nie ma żadnej infekcji.
My chyba też zdecydujemy sie tylko na te obowiązkowe. Od mamus lipcowo-sierpniowych dostalam linki do stron, że te nadprogramowe mogą doprowadzić do bardzo poważnych zaburzeń, np. autyzm. Jeszcze tego nie czytałam, ale jak będe miala dłuższą chwilkę to siąde i poczytam


A w ogóle czy w ciąży można brać krople żołądkowe? Od rana boli mnie żołądek i juz mam schizy, że to TO
III78 jest offline Zgłoś do moderatora