Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nurtujące pytanie dotyczące kremu.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-13, 12:36   #1
Rosanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 36

Nurtujące pytanie dotyczące kremu.


Cześć dziewczyny. Ponieważ ja jestem kompletnym laikiem jeśli chodzi o kosmetyki więc bardzo liczę na Waszą pomoc. Chodzi o krem z filtrem. Ponieważ skóra mojego męża wymaga szczególnej ochrony - a w szczególności widoczna blizna po operacji mam takie pytanie. W zeszłym roku kupiłam krem z firmy SVR (SVR 100 B). Na opakowaniu są nastepujące symbole: SPF 100, IPD 110, PPD 40. Pani w aptece powiedziała mi, że jest to tzw. UV blok. Nie wiem czy tak było rzeczywiście ale faktem jest, że miejsca posmarowane tym specyfikiem nie opalały się (a o to przecież mi chodziło). W tym roku chciałam kupić również ten sam krem - zamówiłam go w aptece ale po przyniesieniu do domu okazało się, że jest inny. Nazywa się SVR 100 ULTRA MAX i ma symbole SPF 50+, IPD 110, PPD 40. Obydwa kremy różnią się wartością SPF- czy to znaczy, że ten SPF 100 był lepszy? Pani w aptece poinformowała mnie, że firma SVR nie ma kremów z wyższym filtrem i że to jest również UV blok. A ja już nic z tego nie rozumiem. Pomóżcie proszę
__________________
Rosanna
Rosanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując