Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-26, 19:37   #2317
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Mnie też się marzy takie wesele... Suknia, orkiestra, przyjaciele... ehh Tylko narzeczonego brak. Ale tak jak pisałam wcześniej, najpierw znajdę sale, suknie, buty i dopiero narzeczonego

A propos mycia podłogi bez rękawiczek. To ja zawsze tak robię No tak, a potem "jakie krótkie, jakie brzydkie, łeee"
Ja mam narzeczonego, ale z wymarzonego wesela to chyba tylko suknię sobie wypożyczę na ten raz
Krótkie to ja je sama zrobiłam, bo takie były suche, smutne...

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
O, mamo Skądś Ty go wyczasła? Ja z moim małżem muszę walczyć o to, żebym mu mogła przed snem te jego jak-u-grabarza-łapska posmarować kremem

A mi się granacik właśnie wczoraj skończył i teraz planuję kupić ten antycellulitowy. Miałaś? Ładnie pachnie?
A przypałętał się, to wzięłam
Miałam z limonką, ale mi się potrzaskał wziął. Ale zapach stanowczo wolę granata <3

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A w ogóle laski - co powiecie na to, żebym przyprowadziła tu... MĘŻCZYZNĘ?
Jak da wpisowe pazurki - spoko

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
jesi dla mnie przychodzi to zaznaczam ze jestem zajeta
Z tego powodu to ja rozpaczam
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora