Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-25, 09:54   #1011
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam, że dla mnie osobiście jest to dyskwalifikujące
Zastanawiam się czemu w kosmetyku przeznaczonym na słońce jest w ogóle alkohol skoro powszechnie mówi się o tym, żeby nawet nie używać dezodorantu z alkoholem na plaży No i dla mnie alkohol na twarzy śmierdzi

To zależy czego szukasz. Brak nowoczesnych filtrów o pełnym spektrum działania - na twarz, bez możliwości reaplikacji, pod makeup - nie
W zeszłym roku stabilna była jeda Ziaja - ochronna do twarzy 30spf. W tym roku jej nie widziałam, więc nie wiem czy się coś zmieniło.


Pracuje w aptekach i na blogu rozdaje próbki tych filtrów - nic dziwnego, że w aptece czasem trudno doprosić się o próbkę
Mało wiarygodny dla mnie ten post jest. Pierwszy raz się spotykam z twierdzeniem, że mikę i talk zaliczamy do fizycznych filtrów A już interpretacja, że błyszczymy się od filtru fizycznego, bo działa jak lustro -
Poza tym większość filtrów nawilża - bo ma wiele substancji nawilżających (a nie tylko okluzyjne) - wystarczy wybrać dobry produkt.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------



A przepraszam, bo ja chyba wtedy nie załapałam, że to nowe opakowania i formuły Jak nie zobaczę na oko, to nie łapię

A używałaś może starej 60? Bo mnie interesuje najbardziej porównanie do niej?

Ja dziś testowo użyłam Pharmaceris dla dzieci 50spf i cały dzień łapałam się na ,,co ja mam dziś taki glow?" Tłuste wychodziło cały dzień mimo bibułek. Soraya 60 mnie nie tłuści nawet w połowie tak, jak to.
Szukam czegoś dla synka na całe ciało (rączki, twarz) i dla siebie na twarz. Chciałabym coś dobrego, stabilnego. Raczej drogeryjnego. Dużo piszecie o Sorayi. Czy dla synka wystarczy filtr spf30? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-ochrona.html Czy lepiej z tych wyższych? Synek ma 5 lat.
Z góry dziękuję za pomoc
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora