Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie chce mi sie zyc
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-11, 14:29   #78
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: nie chce mi sie zyc

Cytat:
Napisane przez dora23 Pokaż wiadomość
kupiłam na alegro feromony zeby ładnie pachniec
Pachnieć możesz i ładnie wyglądać ale spróbuj może pokazac mu, że nie zależy ci na nim aż tak bardzo. Zobacz jak zareaguje. Meżczyźni kochają niepewność. Bo nie bądź też taka pewna, gdy on mówi, ze ta pani jest tylko do seksu. Mężczyźni to kłamczuchy - więc walcz inaczej. Pamiętam, dawno temu miałam koleżankę śmiertelnie zakochaną we wspólnym znajomym. Moja psiapsiuła postanowiła zapoznaćc z nim inną znajomą, zonę i matkę niezadowoloną ze swojego dotychczasowego życia. I jak myślicie, co powiedział, gdy doszło do spotkania z tą panią? Ukochany mojej przyjaciółki powiedział, że mus ię ona nie podoba i nie chciałby być jej mężem. A jak myślicie, do czego doszło pół roku później - został jej mężem! Piszę to nie po to, aby cię straszyć, pomyśl tylko w czym tkwi przyczyna jego płochości. Spróbuj pokazać mu się z bardziej NIEZALEŻNEJ strony. Poobserwuj go trochę. To lepsze niż rozpacz i pragnienie zemsty - rzecz jasna w takich sytuajcach i tak różne rzeczy przychodzą do głowy - ty jednak spróbuj się od tego uniezależnić. To będzie dobry pierwszy krok do sukcesu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując