Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uczulenie, alergia na kosmetyki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-05, 21:55   #9
helpme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 111
GG do helpme
Dot.: Uczulenie, alergia na kosmetyki

Bardzo mi przykro, że ten krem Ci nie pomógł. Co do podkładu mogę polecić Ci bardzo dobrze kryjącą formułę Everyday Minerals, 100% minerałów, bez żadnych konserwantów. U mnie się sprawdza, bo po wszystkim mnie szczypie. Zrezygnowałam nawet z fluidu na rzecz tego pudru. Na allegro kosztuje coś około 40 zł, ale jest wydajny, a co najważniejsze nie robi szkody Twojej skórze, a nawet delikatnie ją leczy. Jest bardzo duża gama kolorów od trupiobladych po mocno opalone. Można też zakupić próbki kilku kolorów. Polecam Jeśli lubisz fluidy to byłam swego czasu nawet zadowolona z pharmacerisa, mają teraz jakiś nowy podkład kryjący. Ale wolę jednak coś lżejszego.
Co do tuszu do rzęs to też mam problem czerwonych suchych oczu, jak pomaluje się jakimś niesprawdzonym badziewiem. I u mnie sprawdza się tusz za 1o zł :P Z natury, nie pamiętam nazwy ale sprawdze i napisze.
Co do kremu to hmmm bardzo szkoda, ze Ciebie zapycha ten krem, ale fakt jest on treściwy... Niewiem też jakie kremy preferujesz. Ale pamiętam jak kiedyś kupiłam sobie taki żel z flos leku, są różne aloesowy, arnikowy i nagietkowy., Ja miałam akurat nagietkowy. Żel nie powinien Cię zapchać, nie ma w swoim składzie praktycznie nic oprócz wody panthenolu i wyciągu z wyżej wymienionych No i kosztuję grosze. Albo po prostu pojdz do lekarza Chociaż z doświadczenia wiem że czasem jest dalej niż bliżej Pozdrawiam
__________________
www.obsesya.blog.pl
helpme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując