Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-13, 22:46   #1322
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak, spojrz na czarny stanik na dole zdjecia- zobacz jak te gabki sa ulozone
O mamo, powiem wam, że ja bym sie czuła chyba jakby mi cyce zgniatało w takim Ja wogóle nie lubie takich mega push -upów, zwlaszcza jak mi sie obwód rozciaga i mi to doslownie spłaszcza je w srodku
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czekoladowo
jaki Ty masz kolor tego Photoready?
Dzis dostalam tez ten podkładzik, ale jest fajowy
I błyszczyk Revlona jakiś nowy, tez superowy o taki:
http://www.revlon.co.uk/Revlon-Home/...-Lipgloss.aspx
Ja mam 004 Nude I jest idealny na moja blada twarz w sumie Na poczatku sie bałam ze sie bedzie odcinał, ale jak go nakładam pędzelkiem to sie ładnie wtapia i ledwo co widac ze go mam na twarzy.
Zastanawiałam sie nad 003 Shell - ale on ma różowawe tony wiec wzielam ten ciut ciemniejszy
Ciesze sie ze zadowolona jestes

Ja z dnia na dzień coraz bardziej uwielbiam ten podkład Chyba nareszcie trafiłam w idealny dla mnie! Chociaż mam chęć Colorstaya na zime wyprobowac

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
jakieś szczególiki
Hmmm no szczególiki takie, że było bardzo miło Wogóle świetnie mi sie z nim rozmawia, i niby mała różnica wieku ale czuje jakby był taki hmmm... no nie wiem, dojrzalszy? Chociaż teraz tak stwierdzam, że jedyny haczyk w tej całej sytuacji to ja... bo chyba nie do konca potrafie zostawic przeszlosc za soba Nie potrafie sie w 100% od tego odciac i czesto wspominam co mnie irytuje nad potęge po prostu...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora