Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-23, 08:12   #1187
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aklina Pokaż wiadomość
Mnie uratował przed retinoidami, a poza tym wpływa na jakość sebum, nawilża i odżywia skórę od wewnątrz, zawiera nienasycone kwasy w optymalnych proporcjach i dodatkowo, pomimo że jest olejem pomaga schudnąć Także reguluje gospodarkę hormonalną, oczyszcza wątrobę, osłania jelita - wszytko to może przyczynić się do poprawy cery.

Polecam przekopanie internetu, poczytanie i wypróbowanie, bo jest stosunkowo tani (ok 25zł na miesiąc mniej więcej). mademoiselleevebloguje.bl ogspot.com/2014/02/olej-lniany-wybawienie-dla-cer-bardzo.html
http://www.budwigdieta.pl/index.php/home
Ciekawe, ja używałam lnianego oleju i bardzo przypadł mi do gustu, świetnie się nadawał na włosy, ujarzmiał puszenie. Do twarzy rzadko stosowałam, ale ładnie się wchłaniał i nie był zbyt ciężki. Nie miał też nieprzyjemnego zapachu, tylko taki neutralny, dobry do wrażliwej skóry na pewno. Wczoraj widziałam Oleofarmu nierafinowany w Carefourze 250ml za 11 zł, a jak go kupowałam jakiś rok temu, to kosztował coś ponad 20 zł, ten sam.

Może się na niego skuszę do stosowania wewnętrznie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora