Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy kierunek studiów w wieku 24 lat?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-06-25, 09:17   #10
mogg
Zakorzenienie
 
Avatar mogg
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 084
Dot.: Nowy kierunek studiów w wieku 24 lat?

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;74930621]ale podczas studiów można zrobić praktyki projektowe, a budowlane potem [/QUOTE]

Tak to z pewnością tylko biura projektowe na ogół w ogłoszeniach piszą że przynajmnej z inżynierem - bo sa już studenci po przedmiotach kierunkowych i wiedzą, znają podstawy czy też nazewnictwo. Ja właśnie na 2 roku szukałam pracy w biurze projektowymi każdy mówił ze po 3 roku studiów dopiero lub najlepiej po inż.

A znów bardzo ciężko jest przenieść się z biura projektowego na budowę- szczególnie kobietom. Co nie jest też nie wykonalne- bo zawsze możesz być tą jedną jedyną której się udało. Praca na budowie daje 1000 razy więcej niż biuro projektowe. Sama wiem po sobie. T a budowie uczysz się jak to "działa" naprawdę.

Ja bardzo długo chodziłam do obecnej firmy aż pracodawca mnie zatrudnił ( a miałam już doswiadcznienie) bo oni na budowie nie zatrudniają kobiet - wiadomo że w większym mieście typu Wawa czy Krk, Poznań uważam że pracodawcy już inaczej patrzą ale w mniejszych myślą bardo stereotypowo.

W razie czego pisz na priv chętnie pomogę odpowiedzieć na pytania

Ja dla przykładu - studiowałam 2 lata inżynierie środowiska zaocznie , preszłam na budownitwo dzienne i w wieku 26 lat skończylam studia. Teraz mam 30 lat i robię w tym roku uprawnienia.

Ja uważam że jeśli to jest Twoje marzenie to idź i nie patrz na innych
mogg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując