Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 01:11   #890
zdiamentowychgor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: Co dziś ukręciłaś Wizażanko? Nasze zmagania z recepturami kosmetyków

To mój pierwszy post na forum (ale podczytuję od kilku lat). W trakcie ostanich zakupów dość bezmyslnie wrzuciłam do koszyka http://www.ecospa.pl/aloesu-ekologiczny-p-318.html . Nie doczytałam, skojarzyłam, ze aloes taki super będzie (często się pojawia na kosmetycznych blogach). Pytanie brzmi, co mogę z nim zrobić?

Mam: skwalan, olej arganowy, olej konopny, oleje z alterry do włosów, olejek eteryczny cytrynowy, żel hialuronowy 1% (myślalam o dodawaniu kropli do szybkiego serum żel + jakiś olej - można tak?). Mogę coś dokupić, jasne, ale wolałabym, żeby to nie były duże zakupy.

Skórę mam przede wszystkim wrażliwą, skłonną do podrażnień. Ze skłonnością do przesuszu. Chociaż - ale to najbardziej od diety zalezy w moim przypadku - czasami pojawia się sporo drobnych pryszczy (wiem, że serum Gal A+E stosoawne czesto mnie zapycha). Najczęściej stosuję rzeczy, które wymieniłam powyżej. Do tego olejek myjący z BU i peeling enzymatyczny. Okresowo tonik z kwasem PHA.

Z góry dziękuję!
zdiamentowychgor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując