Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy w drogerii (Natura, Rossmann, Sephora, Douglas, Hebe itp.)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-17, 02:26   #74
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Sephora

Jednak wsyztsko zalezy od sklepu, widzisz.
Ja do tej pory mialam kiepskie zdanie o sephorze, a pod niebiosa wychwalalam douglasa. Dzis poszlam kupic prezent mamie, chcialam jakis super specyfik do twarzy, mama jest po 60, a na KWC nic nie znalazlam. Poszlam do douglasa, i pytam co moze mi polecic, mama potrzebuje tego i tego. A ona zaciagnela mnie do kremu Lancoma, jakas super nowosc wyszla, z wapniem, jakas rewolucja.
Gada i gada o tym kremie, ale nie jestem przkeonana. Studiowalam na pierwszym roku marketing wiec doskonale wiem co sie swieci Mowie jej wprost: prosze pani, ale tak na powaznie, czy to jest najlepszy krem, czy to nowosc ktora staracie sie po prostu sprzedac (tak to niestety bywa, maja umowe z dostawca i powinni obrocic ten kremik - podobnie z nowa Hypnose). Ona tak tak, ze najlepszy. Wracam do tego sklepu po poludniu, inna ^sprzedwaczyni, to samo prosze, znow ciagnie mnie do nowego Lancome za 115euro. Znow nie jestem przekonana.
Ide w koncu do sephory, i mowie znow ze szukam jakiegos super kremu po 60 roku zycia. Pani przeszl ze mna wszytskie rejony, po kolei tlumaczac mi co na co. Pytam co z tym Lancome. Mowi tak, to jest krem ktory odbudowuje skore ktora, stracila wiotkosc i tak dalej, ale nie ma dzialania liftingujacego. Pani mamie bardziej przydalo by sie to i to, korekcja zmarszczek itp itd. Kupilam inny krem, w podobnej cenie, ale widzialam ze naprawde kupuje cos co przyda sie mamie, a nie cos co oni musza jak najszybciej wcisnac. Moze nabralabym sie na ten Lancome, gdyby nie zazarcie z jakim chciala, zebym za wszelka cene go kupila i nie interesowalo ja pokazanie mi czegokolwiek innego.
Takze trzeba uwazac. Ogolnie wszystko zalezy od sprzedawczyni i wytycznych,jakie narzuca im szef.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując