Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-06, 13:26   #3590
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Kuruj się biedaku!
Robię co mogę Dzięki


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no wlasnie mi sie wydaje, ze jestem za "gowniarowata" zeby im zwracac uwage bo i tak mnie z buta potraktuja, a jak cos powiem to juz wogole mnie powiesza. Ale nastepnym razem jak mnie zjedzie ktoras tak jak ostatnio z takim wzrokiem to sie jej zapytam czy ma jakis problem. Moze mnie nie wyrzuci ochroniarz
Ja pomimo trzydziestki na karku gębulinę mam jak dzieciak (a jeszcze jak wyskoczę w dżinsach i jakimś tam sweterku - no wiesz, mało "wyjściowo" to już w ogóle) i po prostu na każdym kroku ludzie próbują mnie traktować z góry i protekcjonalnie. Podkreślam - próbują. Przestają próbować jak grzecznie acz zdecydowanym tonem upomnę się o traktowanie w inny sposób.
Poza tym jak Ty tam na wejściu już jesteś wystraszona to one to widzą i jak z nich (z natury ) jędze, to myślą, że im wszystko wolno. Nie przepraszaj, że żyjesz, tylko wejdź i domagaj się porządnej obsługi.
Wiele jest jeszcze do zrobienia w naszym rodzimym handlu pod względem profesjonalnej obsługi...oj tak...

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez babulenka Pokaż wiadomość
Uprzejmie donoszę, że w Douglasie nowe meteory sa po 207 zł a cienie po 236 zł
A skąd wiesz ? I gdzie je widziałaś (w jakim mieście znaczy) ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora