Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 08:03   #4002
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ojej dziewczyny nie sądziłam że rozpętam burzę- przykro mi
No ale już ignorujmy ten temat a wróćmy do naszego o ukochanych blondach
Adzi07 ja wiem, że szkoda moich wywodów ale jak się ma wiedzę i argumenty to nie należy milczeć- tak mnie całe życie uczono.
Odpisać kilka zdań na krzyż i obrazić kogoś bardzo łatwo. A mądrze wytłumaczyć swoje zdanie to już wyższa szkoła jazdy.

Przypomniałam sobie coś ważnego dziewczyny co wam się może przydać. Mianowicie jak określacie swój naturalny kolor włosów. Zawsze miejcie wybraną przez siebie paletę w ręku i wtedy na palecie szukajcie koloru do którego wam najbliżej, najlepiej z lusterkiem w drugiej rączce, choć te nowsze palety mają już lusterka wbudowane żeby łatwiej było.Bo może się zdarzyć że np. ja miałam paletę gdzie wychodziło mi że mój kolor to średni blond! A to od tego koloru z palety liczycie tony w górę do wymarzonego. Każda firma inaczej kolory klasyfikuje. Dlatego pisałam, że mam jasny brąz/ciemny blond, bo tego się jednoznacznie nie stwierdzi.
To tak napisałam, może się komuś przyda.

A tak gwoli ścisłości ostatnia fota cukiereczka to średni blond lub po prostu blond, jasny to na pewno nie.

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-03-16 o 08:12
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora