Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wspólny wyjazd do pracy ( Anglia )
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-25, 10:58   #5
omego20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: wspólny wyjazd do pracy ( Anglia )

Przeciwnie nie jestem osobą, która buja w obłokach i nie zamierzam nikogo przekonywać do bajkowego życia.

Nie zamierzam jechać w ciemno ! więc kolejny wasz argument odpada

Macie rację, że pewnych, rzeczy nie doliczyłem jak np transport do miejsca pracy, ale nie będę wypisywał wszystkich wydatków bo bym musiał zrobić listę na 2 strony

" Telefon,internet " , " 280f za pokój to mało " - albo nie byliście nigdy w Anglii, albo macie bardzo pesymistyczne podejście i tylko zniechęcacie ludzi, nie wiem po co się wypowiadacie skoro nie macie pojęcia ?

"pasta,mydło,szampon" nie wiem jak Ty, ale ja codziennie nie kupuje tych rzeczy, spokojnie starczą na tydzień/dwa conajmniej, więc nie wiem gdzie widzisz problem

Podałem cenę ŚREDNIĄ wliczając rachunki w to ( +internet ) , są ceny wyższe, jak i z łatwością znajdziesz niższe ! można wynająć również pokój 2 os, wtedy cena wyniesie zaledwie 140 funtów ! wystarczy przejrzeć ogłoszenia w internecie i przestać się wymądrzać ..

do Pani z Londynu, jeśli uważasz, że 200 funtów na jedzenie nie starczy to nie wiem gdzie Ty robisz zakupy, wystarczy w zasadzie 20 funtów tygodniowo, aby dać sobie radę ..
poza tym wiadomo, że w stolicy życie jest zdecydowanie droższe, a ja nie powiedziałem, że akurat tam się kieruję

ostatnią sprawą jest wynagrodzenie, wiadomo, że jak ktoś się decyduje na wyjazd to robi jak najwięcej godzin może, soboty, czasem niedziele i nie jest powiedziane, że za najniższą możliwą stawkę!
Dlatego nie wymieniałem wszystkich wydatków, ponieważ to się automatycznie zrówna

i nie podawajcie przykładów podróż z lotniska 20f, bo przed wyjazdem trzeba się zabezpieczyć finansowo, wiadomo, że z niczym tam nie pojedziesz ! więc te koszty w ógole nie liczę

nie zamierzam się kłócić, tylko nie chce, żeby mnie oczerniano, mimo, że mam dobre intencje i nie próbuję od nikogo wyłudzić żadnych pieniędzy, pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez omego20
Czas edycji: 2010-11-25 o 11:03
omego20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując