Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-18, 13:03   #2590
ptysiol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

hej!ja jestem już po wizycie u dermatologa i dołączam do waszego gronaz dostępnych leków zdecydowałam się na axotret, głównie ze względu na cenę, gdyż pani dermatolog powiedziała mi, że wszystkie mają tą samą subs. czynną. Swoją drogą kupiłam go za 66 zł (30 sztuk po 20mg) i do tego jakas specjalna pomadka gratis. Dawka jaką będę przyjmować to 20 mg. Trochę się jeszcze bałam, że lekarka będzie się upierać, żebym przyjmowała hormony, a tego bardzo nie chciałam (kiedyś brałam ponad rok diane po której mnie jeszcze mocniej wysypywało, źle się czułam i w dodatku trochę przytyłam...przy zmianie na inny hormon nie było poprawy w trądziku), ale pani doktor wykazała się zrozumieniem i uznała, że nie ma sensu, żebym brała coś co mi szkodzi, ja mam po prostu nie zajść w ciąże. Z kremów polecono mi physiogel, w sumie już od 2 lat używam żelu physiogel i jestem bardzo zadowolona. Wieczorem pierwsza tabletka pozdr
ptysiol jest offline Zgłoś do moderatora