Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-02, 12:54   #1555
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

"Cio dzisiaj ziedliśmy w psiedśkolu? Ziupka była? Palówećka była? A śmakowało?" To mały człowiek nie ćwierćmózg
Fakt... A potem dziwne, ze dzieci nie umieja mówić....

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Amelko, będzie mi bardzo miło

Jak już mówimy o topach, to muszę się przyznać,że ja zużyłam conajmniej 5 buteleczek Seche, już nawet nie pamiętam ile, może z 8? I ściągnięcie zauważyłam tylko jeden jedyny raz, przy pierwszym użyciu ever. Nie wiem czy to ja jestem ślepa, czy zawsze dostaję podrabiane SV ,ale u mnie serio on nie ściąga
Ja wiem, ze test przez 1 osobę zrobiony nie będzie w 100% miarodajny,

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Podałaś świetny przykład odpieluszkowego zapalenia mózgu
Hahahhah! Genialne
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mnie tak parę razy SV zeszło całym płatem, ale to zazwyczaj po 3-4 dniach noszenia, z Poshe tak nie było.
z kremem test też by był przydatny, bo one trochę inaczej się zachowują

Ale z lakierem czy sam?

Oki. Zrobię też z kremikiem

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4258827 8]Zmalowałam cudnym Goldenem od Śnieguska i nie umiem zrobić foty nooo... Na dworze chmurno i ciemno, w dodatku mój aparat to daltonista... a żeby było ciekawiej to ostrości nie umie w ogóle złapać na glassfleckowym wykończeniu... [/QUOTE]
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-09-02 o 13:01
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora