Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-24, 11:31   #1771
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Mientka Pokaż wiadomość
Coś mnie podkusiło i weszłam na facebooka Ziaja Polska.
Tam już piszą o tym kremie i jest skład, bozhe jak ja się ucieszyłam
Podaję bo pewnie ktoś będzie tym zainteresowany tak jak ja.

Skład inci jest następujacy: Aqua (Water), Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polymethyl Methacrylate, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Triethylhexanoin, Ethylhexyl Triazone, Potassium Cetyl Phosphate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Hydrogenated Dimer Dilineleyl/Dimethylcarbonate Copolymer, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Carbomer, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Parfum(fragrance), Citronellol, Limonene, Sodium Hydroxide.

Ja tu widzę 4 filtry chemiczne w tym Tinosorb S, Uvinul A plus i jeden filtr przenikający ( piszę bo może ktoś unika) Będzie stabilny, można na niego nakładać makijaż.
I bardzo fajny emolient Triethylhexanoin ( nie jest taki lepki i tłusty jak inne) więc może ten kremik nada się też dla osób z przetłuszczającą się skórą. Dimethicone - silikon, mi on nie przeszkadza a da fajny poślizg przy nakładaniu i nie będzie tak bardzo czuć tłustości. Witamina C dość daleko w składzie. Standardowe konserwanty jak to u Ziai na końcu.
Już mi się podoba ten filtr teoretycznie nie powinien zbytnio tłuścić, ani bielić - ja tu filtrów fizycznych nie widzę. Ale niech mnie ktoś poprawi jak się mylę, bo nie chcę kogoś wprowadzić w błąd.
Ciekawe ile będzie kosztować, jak niezbyt drogo, to może być naprawdę fajny i tani filtr.
Filtry super i nie ma parsolu.
Ciekawe jak konsystencja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora