Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-27, 10:22   #1779
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo
Rzeczywiście filtr może jednak normalnie wyglądać. Nigdy bym nie zgadła, że to SPF 50. U mnie SPF 30 wygląda tak jak poniżej i to zaraz po aplikacji. Biorąc pod uwagę to, że czasem nawet po 2 godzinach powinnnam się matowić, bo skóra już się bardzo świeci, to łatwo sobie wyobrazić, co miałabym na twarzy po całym dniu. Dlatego daruję sobie mrzonki o filtrze, który polubi się z makijażem i po prostu poszukam takiego który nie ma filtrów mineralnych i nie bieli, żebym chociaż w te dni, kiedy wiem że będę kilka godzin na dworze, mogła się uchroni przed poparzeniem bez konieczności wyglądania, jakbym szła na gotyckie party.
Kurcze, z opisów wyobrażałam sobie błyszczącą twarz wprost ociekającą tłuszczem, a tu taka ładna cera... My kobiety jednak mamy skłonność do przesady Nie wiem, co za krem nałożyłaś, ale daje niezły mat, choć rzeczywiście trochę bieli i wchodzi w zmarszczki. Moja cera np. już na starcie błyszczy się bardziej niż Twoja, a nie jest tłusta. Więc może wystarczy zmienić podkład, puder. Ja niedawno zmieniłam puder i jest o niebo lepiej z matem w ciągu dnia, choć przypudrowywania całkiem nie unikniemy. A przemywasz może twarz zieloną herbatą, żeby zwęzić pory?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora