Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-27, 11:39   #449
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To była raczej kwestia zdjęcia, rozmawiałam o tym z Misią


Oj, nie dziś...
yhym, wcześniej zrozumiałam, że przytaknęłaś Miał na ten sam zarzut

ok

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Właściwie to tak, ale miałam na myśli konkretnie dłuższe owale. A przy okazji spytam z ciekawości - nie wyprostował Ci się tunel? Nie czujesz żadnego dyskomfortu?

Bell nadal mi się podoba, ale naklejki kompletnie nie.
A do kształtu chyba się przyzwyczaję, w sumie ładnie wygląda.
dłuższe to pewnie będą, a w jakiej formie to się okaże, bo w sumie co chwilę jeszcze coś podpiłowuję takie długie smukłe owale są śliczne, ale u mnie też chyba nie da rady ja mam szeroką płytkę i jakoś tak przyrośniętą, że chociaż boczki wypiłuję na maxa do mięsa to po bokach widać te boczki których nie ma a u innych one tak same z siebie jakoś się zwężają, "przechodzą".
Tunel się nie wyprostował, bo cała płytka paznokciowa jest już tak uformowana, fachowo to linia C się nazywa, ale oczywiście z racji, że boczki spiłowane to tego tunelu nie widać tak jak w kwadratach, wiadome dyskomfortu żadnego, nigdy zresztą nie miałam.

rozumiem
noo raczej się musisz przyzwyczaić, bo wiesz, że ja często kształtu nie zmieniam

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no po prostu cały, idealnie nad opuszkiem :/

podoba mi się, bardzo fajne połączenie
że też sie tak trafiło :/ no ale lepiej i tak niż złamanie. A ja też nowym nożem uciachałam kawałek akurat w sobotę ale u mnie na szczęście tylko ciut.

dziękuję

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Bell i ćwieki super naklejki sama jakieś takie mam i ani razu nie użyłam
A ja przeżywam własnie normalnie stan załamania nerwowego już martwiłam się o wskazówkę a dziś poszedł serdeczny pomimo skrócenia i tak się upierdzielił i to tak że na zero trzeba było spiłować i w sumie na prosto bo jakbym zaokrągliła to mogłoby boleć a jestem w trakcie malowania wszystkiego w domu
Ciekawe czy do września ogarnę te paznokcie jakoś nie widzi mi się pójście do kosmetyczki na żelowe przy mojej problematycznej płytce rosnącej w górę
dzięki oo a czemu, na pewno bys coś fajnego wymysliła
oj szkoda :/ wiesz, w razie czego dobra kosmetyczka powinna sobie poradzić, więc myślę, że możesz się rozejrzeć za kimś dobrym.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No co Ty, kształt jest zupełnie inny Ty w tym czerwonym piasku nie miałaś boków spiłowanych, a ja ciachałam boczki, żeby już bazę pod migdały robić
Dziękuję to były takie krótkie migdały

Świetne połączenie - te naklejki ładnie się komponują
ej no serio, jak na nie patrzyłam to widziałam swoje i właśnie miałam boczki spiłowane, tylko zdjęcia to jakoś przekłamały strasznie. No ale to juz i tak nieaktualne
dla mnie te Twoje z glitterem to jeszcze nie migdały, co prawda czubeczek zrobiłaś dość ostry, ale brakuje im migdałowych boków ale teraz już z górki i niedługo będą super

dziękuję
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

mówią, że jak takie kruche, to są mało nawilżone i p0trzebują takowej kuracji...
dokładnie, Iza, a może w ogóle byś z odżywek zrezygnowała? tylko kremy i oleje, nawilżanie, albo ewentualnie jakaś typowo nawilżająca odżywka, choć o takie raczej nie tak łatwo.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;62148181]Mani tajm Plasterek w celach estetycznych, nóż zrobił mi małe kuku
[/QUOTE]

coś mi nie zacytowało, śliczna czerwień
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując