Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakopane - noclegi i nie tylko - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-21, 19:57   #17
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Ja b. gorąco polecę Ci ten pensjonat: http://www.zakopaneonline.pl/noclegi...k=solo#zdjecie
W zeszłe wakacje byłam na obozie w Zakopanem, właśnie w tym miejscu. Bardzo miło wspominam ten pobyt (nawet pamiętając moje samopoczucie po powrocie ze Świnicy, po 14h chodzenia ;D). Ech, nie ma to jak Zakopiec Ale ad rem. Gdybym wybierała się ponownie, to tylko do tego pensjonatu. Ładne, czyste pokoje z porządnymi łazienkami, TV też jest (nie jestem tylko pewna, czy wszędzie-ja miałam). Wiele pokoi ma balkon. Jeśli interesuje Cię wyżywienie to dodam, że bardzo dobrze (smacznie) karmią Do tego dochodzą niskie ceny-czego chcieć więcej? Z resztą na podanej przez mnie stronce znajdziesz więcej informacji. Aha, do centrum jest jakieś 15 minut drogi, chociaż nie pamiętam dokładnie, a nie chcę Cię wprowadzać w błąd. W każdym razie trzeba się kawałek przejść, ale to chyba nie jest duży problem. Życzę udanej wyprawy
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując