Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-30, 07:34   #2110
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Arcy_Eris Pokaż wiadomość
Tak naprawdę to mnie naprowadziłeś i tu mój błąd. Faktycznie dobrze wyglądam w czerni, ale dopiero w makijażu. Bez to tak trochę... no nie umiem tego opisać. Jakbym chora była. ;/ Ale w bieli wyglądam zawsze ok w makijażu czy bez.

Znalazlam w necie coś takiego: Co myślicie?

Środkowoeuropejski typ urody (niebieskie oczy)

Środkowoeuropejski typ (niebieskie oczy) urody charakteryzuje: cera - blada, włosy - szarobrązowe, ciemny blond, zaliczamy tutaj także szatynki, oczy - niebieskie, zielone, stalowe. Odcienie burzy i miejskich, szarych aglomeracji będą dla tego typu najodpowiedniejsze. Będą pasować idealnie wzory typu: angielskie kratki, jodełka, melanż, paski, drobne prążki, koronkowe ażurki. Niekorzystne kolory, których warto unikać to: pomarańczowy, słoneczny lub ciemnożółty, a także zieleń w odcieniu trawy.

A nawiązując do tego co pisałeś. Faktycznie te paletki mają być naszym wzorem? A jeżeli lubię już coś i wcale źle w tym nie wyglądam, mam wyrzycic to z szafy i więcej nie zakładać? I wytłumaczcie mi jedną rzecz: Dlaczego w necie,szukając w tych przykładach o typie urody, nie ma nic o brwiach jasnych (bez koloru)? Nigdzie jeszcze tego nie spotkalam ;/ Ja najbardziej to bym chciała wiedzieć jaki fluid dobierać a jestem w tym szczerze mówiąc zielona.
Te typy środkowo europejskie to jakieś bzdury. Ostatnio oglądałam jak wg naukowców, na podstawie badań wygląda "typowa" Polka i ja nic z niej nie mam może trochę kształt twarzy.
Wyszukuj właśnie kolorów w których bez makijażu cera robi się gładka, bez przebarwień, podkreślone oczy, zdrowy koloryt.
Czarny jest przykładem koloru, który Ci nie służy jak to sama określiłaś "jakby chora".


Cytat:
Napisane przez Arcy_Eris Pokaż wiadomość
Oj, wybacz, że zwróciłam się do Ciebie w męskiej formie, już teraz będę wiedziała. Dzięki, zajrzę na tego bloga. Wiesz wy się lepiej znacie na tym,bo siedzicie w tym temacie x czasu, a ja właściwie dopiero się dowiaduję jaki mam typ urody,bo wcześniej się nigdy nie zastanawiałam a może mi to pomoże podkreślić moją urodę. A możesz mi jeszcze powiedziec jak sie dostać na tego bloga? Bo wpisuje w google i nic takiego nie ma.
Napisałam Ci adres tego bloga na stronie wcześniej w odpowiedzi na Twoja wiadomość, na samym początku mojego posta

Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
No cześć. Zawitałam tu i ja, bo w mojej urodzie nic się nie zgadza, tak myślę. Serce mi podpowiada, że jestem latem, ale niewiele cech lata posiadam.

1. Jak się opalasz
- rzadko opalam się w ogóle, ale chyba najpierw na czerwono, a potem to sobie ciemnieje. Nie wiem czy szybko czy wolno.


2. Kolor oczu
- Jak byłam dzieckiem to miałam czarne prawie oczy. Teraz się zielenią i obecnie mają kolor... leśny. Są zielone, ale wciąż bardzo ciemne.


3. Piegi - brak nawet latem

4. Cera - jasny odcień i BARDZO żółty. MAC nc15 albo healthy mix 51. a i tak mam wrażenie, że oba są zbyt różowe. Rumienię się straszliwie. Ogólnie cała skóra mi się czerwieni - np jak się lekko drapnę po szyi to zostaje mi czerwona krecha na długo.


5. Naturalny kolor włosów - Jak byłam mała miałam bladożółte, potem sobie zciemniały i dziś się mysie, ale dość ciemne mysie.


6. Kolor ust jakieś czerwono różowo fioletowe. Najlepiej się czuję w szminkach ciemnofioletowych, bordowych, ale też brązowych itp


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Właściwie nie wiem. lubię szary kolor ale nie wiem czy to dlatego, że dobrze w nim wyglądam.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Bezpieczniej czuję się w szarościach, ale jw. Nie wiem. może lepiej mi w innych.


9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
? jw.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
jw


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? no... w szmince lepiej mi zimnej, ale jak to z ubraniami i czy się nie mylę to nie wiem.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- i tu powiem kolejny raz - nie wiem w czym mi dobrze. może gdybym wiedziała to by mnie tu nie było. nie szaleję z kolorami w stroju. nie dlatego, że mi to nie pasuje tylko dlatego, że takie mam poczucie estetyki.

uf. dziękuję za pomoc, bo spędza mi to sen z powiek.
Nie ma to jak odpowiedzieć na wszystkie pytania "nie wiem" i oczekiwać odpowiedzi jakim jest się typem już idę po moją i za 5 minutek jestem z powrotem
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-01-30 o 07:35
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora