Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-25, 16:09   #862
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Od pasemek do ombre.

Cytat:
Napisane przez Katja0 Pokaż wiadomość
znalazłam świetny filmik na you tube jak samemu zrobić ombre, mi osobiście wyszło idealnie ale troche za krotko trzymalam i mam troche ciemniejszy blond na koncach niż chcialam, ale przejscie jest idealne http://www.youtube.com/watch?v=xOtTICh3Om0&feature=plcp
rzeczywiście świetny filmik, ja miałam zupełnie inaczej robione, ale myślę, że w ten sposób powinni to robić naprawdę profesjonalni fryzjerzy, moja fryzjerka jest ok, ale do perfekcji jej dużo brakuje

mam już od ponad roku robione ombre i cały czas końcówki traktowane są rozjaśniaczem, zastanawiam się czy nie lepiej było by teraz położyć na te rozjaśnione jakąś farbę jakiś jasny blondzik, ale taki naturalny, moje naturalne włosy są ciemne i bardzo ciężko je rozjaśnić, ale chyba na tym rozjaśnionym farba powinna łapnąc kolor

Chciała bym mieć ciut inny odcień blondu na końcówkach niż mam teraz, bo po rozjaśniaczu niektóre pasma wpadają w kolor żółto-rudawy
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując